SELLIER A BELLOT LOGO

CESKA ZBROJOVKA LOGO

RUGER_LOGO

TAURUS LOGO

GLOCK LOGO

 

CZ_LOGO

LUVO


GAMO AIRGUNS LOGO


VICTORINOX LOGO


O NÁS


Puškařství Novotný

 

40 let zkušeností a rodinné puškařské tradice


. . Po šestnáctileté praxi v puškařské dílně výrobního družstva Lověna Praha jsme roku 1990 založili původní PRVNÍ PRAŽSKÉ SOUKROMÉ PUŠKAŘSTVÍ NOVOTNÝ V PRAZE.

......
Začátky nebyly vůbec jednoduché, protože firmy jako byla Zbrojovka Brno, Česká zbrojovka Uherský Brod nebo Sellier & Bellot byly léta zvyklé jen na obchodní partnery Lověnu a Domácí potřeby. Nebyly připraveny na to, že s nimi bude chtít obchodovat malý soukromník. To se však záhy vyřešilo a začali jsme skutečně podnikat... A když už jsme se pustili do vzpomínání, nesmíme zapomenout na naše první slogany, které nás zpočátku provázely: "CO NOVOTNÝ OPRAVÍ, TO KAŽDOU ZVĚŘ ULOVÍ" a nebo "DOBRÝ STŘELEC - MILÁČEK ŽEN".

.... Opěrným bodem naší činnosti vždy byl a stále je servis. V průběhu let jsme nasbírali zkušenosti na stážích ve Zbrojovce Brno a v německé Frankonii. Na servisu opravujeme a upravujeme všechny palné zbraně pro střelce i myslivce, jak krátké, tak dlouhé, kulové i brokové, vzduchovky, plynovky, vstřelovací přístroje a jateční přístroje, zkrátka vše co střílí !

...... Provádíme výměny hlavní, zajišťujeme označení zbraní státní zkušebnou, zhotovujeme klapkové montáže, sestavujeme montáže násuvné, pevné i otočné, včetně nástřelů zbraní. Dále děláme povrchovou úpravu jak kovu, tak dřeva. Vyrábíme pažby na míru. Zbraně také seřizujeme, znehodnocujeme a když je potřeba tak i ničíme. Ke zbraním na které již neexistuje součástková základna, vyrábíme nebo upravujeme náhradní díly.

...... Dále se věnujeme prodeji, včetně mimořádně velké nabídky komisního zboží, na které poskytujeme půlroční záruku a špičkový servis. Seženete u nás palné zbraně, vzduchovky, plynovky, jateční aparáty, náboje, diabolky, optiku, pouzdra, opasky, řemeny ke zbraním, čištění na zbraně, oleje, střelecké brýle, sluchátka, vábničky, terče, nože a mnoho dalšího.

Kdo co chcete, tak to máme, c
o nemáme, objednáme – snažíme se uspokojit každého zákazníka.


Velice nás těší váš zájem a zveme vás k prohlídce našich stránek a hlavně k návštěvě naší kamenné prodejny v Praze Holešovicích.


Vaše Puškařství Novotný
MzJmMmU